FOTO/ Kush janë deputetët në takimin anti-Basha, mungon Topalli

July 21, 2017 20:19

FOTO/ Kush janë deputetët në takimin anti-Basha, mungon Topalli

Një ditë para zgjedhjeve për kryetarin e ri në Partinë Demoratike, kritikët e Bashës janë mbledhur në një takim me demokratët e Tiranës në Akademinë e Arteve për të dhënë arsyet se pse duhet një reflektim e rithemelim i PD-së.

 

Në këtë mbledhje morën pjesë disa nga deputetët aktualë të PD që i kanë dalë kundër Bashës dhe kanë kërkuar dorëheqjen e tij.

Në Akademinë e Arteve u panë Ridvan Bode, Astrit Patozi, Arben Imami, Majlinda Bregu, Genc Ruli, Arbjola Halimi, etj, Bie në sy mungesa e Jozefina Topallit, e cila gjithashtu u la jashtë listave të Bashkës për kandidatë për deputetë dhe në reagimet e saj ka qenë mjaft e ashpër me kryetarin.

July 21, 2017 20:19
Komento

6 Komente

 1. alphade July 21, 20:28

  Jo per interesat e popullit por thjeshte per interesat e
  veta personale ! Nje kope te etur per pushtet e hajni !!
  “Sikur aksiomat gjeometrike te preknin interesat e njer-
  zve ,ata do t’i pergenjeshtronin ” …….!

  Reply to this comment
 2. demo July 21, 22:50

  Ka kerkuar leje tek shefi,qe e mori.ketu e 21 vjet te shkuara.Te shkoj dhe une?-e ka pyetur kjo.-Jo mos shko!-i ka thene ai.E moj Josefine,ne Shqiperi kamarieret,sekretaret dhe politikanet bejne kariere ne moshe te vogel.

  Reply to this comment
 3. C'a bohet kshtu July 21, 23:57

  Ne krah te djathte te Ridvan Boles shikoj nje spiun te vjeter me mustak qe eshte Fatmir H. , qe per ngjyrosje ja merr edhe kameleonit, nuk ka lene prona pa marre pa pasur asnje prone trashegim, kokrra e hajdutit.

  Reply to this comment
 4. Drejtesia do te behet duan apo nuke duan mijte e kenetave dhe avoketerit e djallin. July 22, 11:23

  Deputetet antibasha nuke jane gje tjetersuar,perpost disa hiena qe presin kermen e rradhes,pra pjese te jashteqitjes shqiptare ne dite e vite deri me sot,qe nuke duan t’ ja dine as per popull as per atdhe,populli dhe atdhe per to mbeten leket e piset dhe pushteti pa kufi brenda ligesise.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*