FOTO: Ky është vrasësi i 8 personave, policia u kërkon ndihmë qytetarëve

August 10, 2018 19:26

FOTO: Ky është vrasësi i 8 personave, policia u kërkon ndihmë qytetarëve

 

Policia e Vlorës ka publikuar fotot e 24-vjeçarit Ridvan Zykaj që pasditen e së premtes vrau 8 persona nga dy familje të fisit Zykaj në fshatin Resulaj të Vlorës.

Policia e Vlorës kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikimin sa me shpejt të vendndodhjes së autorit të krimit dhe fton ata që të telefonojnë në numrin 069 41 10 242 si dhe në numrin pa pagesë 129, duke ju garantuar anonimatin.

Policia e Vlorës sqaron se autori është i rrezikshëm dhe në rast konstatimi t’i shmangen përballjes më të, por të telefonojnë policinë.

a.s/dita

August 10, 2018 19:26
Komento

2 Komente

 1. x August 10, 19:36

  A e shikoni surratin e tij, ky eshte idiot i lindur, pergjegjesia eshte e policise qe le persona me te meta mendore, psiqik me te njejten diagnoze si te Saliut, te levizin lirshem.
  Ai do kapet po mjere familjet cfare gjeme i ka gjetur.
  Hakmarrja e lan kete esap, koke per koke.

  Reply to this comment
  • Tarrasi August 10, 21:59

   O idiot nuk eshte detyre e policise te ndaloj personat qe nuk jane ne kerkim. Me ata me te meta mendore merren doktoret.
   Duhesh mbyllur edhe ti atje se paske te meta

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*