FOTO LAJM: A do t’ju pëlqente të peshkonit këtu?

November 16, 2017 03:43

FOTO LAJM: A do t’ju pëlqente të peshkonit këtu?

Kjo foto e fotografit turk Seit Koniali është shkrepur në Liqenin Beyşehir në Turqi këto ditë të ftohta nëntori.

Një peshkatar është duke kapur darkën e tij “të ngrirë”

Dimrin e kaluar liqeni ngriu për dy muaj me radhë.

Beyşehir i shtrirë në 650 km2 rrethohet nga malet e Sulltanit dhe malet Anamas

n.s. / dita

November 16, 2017 03:43
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim