FOTO LAJM: Hoteli me dhoma si flluska sapuni

November 13, 2017 17:44

FOTO LAJM: Hoteli me dhoma si flluska sapuni

Në Francë gjendet një hotel krejt ndryshe nga të tjerët.

Dhomat e tij ngjajnë me flluska sapuni të mëdha dhe këto “dhoma” janë në zemër të një pylli disa kilometra larg Marsejës.

Hoteli Atrap’Rjves në komunën Allauch është posaçërisht për tipat aventurierë, të cilëve u pëlqen të kalojnë natën duke parë yjet.

Një natë brenda “flluskave” kushton rreth 100 euro dhe në to gjendet edhe një teleskop.

Që nga hapja e tij në vitin 2010, ky hotel i çuditshëm ka pasur shumë sukses.

n.s. / dita

November 13, 2017 17:44
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*