FOTO: Nuk protestohet kështu “kundër mjerimit”

December 18, 2017 21:04

FOTO: Nuk protestohet kështu “kundër mjerimit”

Opozita kishte thirrur sot në protestë militantët e saj nga qytete të ndryshme nga i gjithë vendit, duke ju vendosur në dispozicion edhe autobusë.

Disa e kanë shfrytëzuar për piknik.

Pas lodhjes në protestë për mëse 5 orë, dy durrsakë me pankartat “Durrësi proteston kundër mjerimit”, janë ulur në një lokal të kryeqytetit dhe ia kanë shtruar me raki, qofte dhe me salcë kosi.

Fundja e meritojnë pas asaj lodhje!

 

December 18, 2017 21:04
Komento

7 Komente

 1. liu December 19, 05:42

  mos tregoni foto te vjetra

  Reply to this comment
 2. enverdjali December 19, 09:27

  Mos ja ulni kaq shume pjacen ketyre dy durrsakeve me qofte se perpara kane paidhaqe. Me perpara durrsaket kane qene 3 muaj gango e 9 muaj lango. Me ardhjen e demokracise dhe Kosovareve ja hoqen ato tre muaj qe i kishin te mira e i lane lango tere vitin.

  Reply to this comment
 3. shvejku December 19, 14:22

  Vetem mjerim nuk kane pare keta barkderra pijanece qe me shume kane buke se sa mish ne tavoline!

  Reply to this comment
 4. mateo December 19, 14:39

  Keta durrsaket do ta kishin justifikuar kete parullen e mjerimit vetem ne se perpara ne tavoline te kishin vetem nga nje tas me….mut secili!

  Reply to this comment
 5. Kris 1 December 19, 22:33

  Ne diktaturen me te tmerreshme nuk na ka munguar rakia ndonjehere.Paguanim nga xhepi.Tashti paguan partia por ata kane punuar 5 ore per nje gote.

  Reply to this comment
 6. kasem gahinji December 20, 13:24

  Cdo dite ne nje bar ne rrugën kryesore qe te con nga kryqëzimi i valutës te bashkia,ne mes te kësaj distance ,majtas do ti shikosh këta dy barkederra te neveritur ulur me gote rakie dhe pjate meze përpara.Keta janë shëmtira te Durrësit,qe shkojnë pas PD per para jo per ideal.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim