FOTO LAJM: Qengji dhe bariu

November 14, 2017 17:42

FOTO LAJM: Qengji dhe bariu

Një bari në Bejsehir, Turqi, ushqen me shishe një qengj pasi nëna e tij vdiq.

Ai do të duhet të vazhdojë të veprojë kështu, pasi qengji nuk pranoi të lidhej me delen tjetër në të djathtë.

Bariu mban veshur një kepenek, një mantel tradicional barinjsh që e mbulon atë nga shpatulla në kyçin e këmbës.

Fotoja është shkrepur nga Seit Konyali.

n.s. / dita

November 14, 2017 17:42
Komento

1 Koment

  1. lefteri November 14, 06:16

    Pyetja ime e dites eshte kujt i’a ka shitur A.Thano kete gazete?????????

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*