Foto-lajm, Vogëlushi sirian kërkon falje për Brukselin

March 22, 2016 14:56

Foto-lajm, Vogëlushi sirian kërkon falje për Brukselin

Fotoja e këtij djali të vogël, është duke u përhapur në rrjetet sociale dhe po bën xhiron e mediave botërore.

“Më vjen keq për Brukselin”, shkruhet në pankartën e vogëlushit refugjatë në Greqi, duke treguar se ata nuk i përkrahin sulmet terroriste.

a-refugee-boy-holds-up

March 22, 2016 14:56
Komento

3 Komente

 1. Binjaku March 22, 15:08

  A mund ti lini karagjozlliqet pas ketyre krimeve mostruoze qe po shkaterrojne boten e gjalle ? Na kurseni peshtjellimin e ndjenjave ……!!!

  Reply to this comment
 2. neri March 22, 15:15

  ska gje mos e vrit menjen

  Reply to this comment
 3. nje ish myslyman March 22, 17:33

  Keto jane mashtrime xhihadistesh . Si mund t’i zesh bese ? Keshtu si keta ishin dhe ata kriminele ne fillim , sa u rregulluan e u stabilizuan , pastaj ju fryu Allahu ne vesh dhe u bene kamikaze . Po sikur Allahu t’ju fryje nje dite ne vesh edhe juve ?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin