FOTO / Lulzim Basha është në tren …

December 15, 2017 20:10

FOTO / Lulzim Basha është në tren …

Në një kohë që në Shqipëri po zhvillohet debati për zgjedhjen e Prokurorit të Përgjithshëm dhe për kontratat e lobimit të PD, Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha është ende në Angli.

Edhe pse në media u shit sikur ai shkoi për të takuar demokratët, duket se këto ditë festash po i kalon pranë bashkëshortes.

Ai është filmuar duke udhëtuar me tren me bashkëshorten e tij duke udhëtuar nga Edingburgh Ëaverley për në Londër.

Taulant Balla tha se në fakt, Basha ka shkuar në Edinburgh, ku ka selinë firma që mori një milionë dollarë nga Basha.
Dhe për ta vërtetuar këtë gjë, Balla ka postuar një foto të Bashës duke udhëtuar nga Edinburghu në Londër me tren, bashkë me të shoqen.

 

 

December 15, 2017 20:10
Komento

6 Komente

 1. ??? December 15, 20:22

  Edhe lopa e kupton qe ky ishte ne Edinburgh per fshire gjurmet e “kompanise se konsulences”.

  Reply to this comment
  • Syrja Qarri December 15, 20:54

   Po ??? si lope qe je ( nje shkalle me lart se dele ) ti kaq kupton.
   Por nuk e pyet veten se cfare demi te eshte bere ty apo shqiptareve. Ato leke nuk jane marre as nga korrupsioni dhe as nga xhepi i popullit. Kete ka fuqi ta beje vetem qeveria.

   Reply to this comment
   • ßßß December 16, 09:09

    Qorri, ti qenke me i “ndricuar” se te gjithe ????
    Mos deklarimi i te ardhurave me pasoje mos pagimin e taksave ne cdo shtet ligjor eshte KRIM , denohet si Vrasja,trafikimi,mashtrimi,droga,vjedhja

    Reply to this comment
   • ??? December 16, 09:24

    Kush ja dha një milion dollarë kopilit të Salës, o Syria Qorri? Ik e futi një pshesh me bukë misri ti, ngrej dy gishtat lart futi dhe një buzeqeshje si Luli e mos u merr me punë “të mëdha” se nuk merr vesh ti.

    Reply to this comment
  • Thanasi qe ta plasi December 16, 01:04

   Epo ti qenke me keq se lopa se ky nuk eshte treni qe te con ne Londer nga Edinburgu. kjo eshte pamje e marre ne metro. Si jeni katandisur keshtu o popull i mjere

   Reply to this comment
 2. Epo kjo pune! December 16, 12:15

  sali dixhitali beri namin kur iku Saja ne Itali apo kur iku shoku vet medemek po prishnin provat!!!! Ai qytetari dixhital mor Sal ka ndonje foto per Bashen apo nuk ka vize per ne Angli?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*