FOTO/ Martohet kryebashkiaku socialist, i jep fund beqarisë në moshën 50-vjeçare

January 25, 2018 16:32

FOTO/ Martohet kryebashkiaku socialist, i jep fund beqarisë në moshën 50-vjeçare

 

Ka vendosur t’i japë fund beqarisë në moshën 50-vjeçare.

Fjala është për kryebashkiakun socialist të Mirditës, Ndrec Dedaj, i cili këtë të enjte ka kurorëzuar dashurinë e tij me Larisën.

Këtë e ka bërë të ditur Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj i cili ka shpërndarë edhe fotografitë e celebrimit të çiftit në Bashkinë e Tiranës.

“Urime Ndrec & Larisa për vendimin tuaj të madh – u plakshi bashkë dhe falemnderit që mbollët 2 pemë përpara celebrimit”, shkruan Veliaj.

January 25, 2018 16:32
Komento

2 Komente

  1. realisti January 25, 18:09

    Urime Ndrece te trashigohesh

    Reply to this comment
  2. gjermani i fundit January 25, 22:38

    te trashegohesh ti me Larisen, me Janinen, me Arten, Athinen, dhe se shpejti nje bebe te bukur, qe ti vini emrin e Camerise

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*