Foto: Messi dhe Ronaldo “sulmohen” në rrjetet sociale

July 1, 2018 17:35

Foto: Messi dhe Ronaldo “sulmohen” në rrjetet sociale

Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo i kanë dhënë të dy në të njëjtën kohë lamtumirën Botërorit “Rusi 2018” dhe kjo ikje e tyre nga ky eveniment ka qenë që nga dita e djeshme temë kryesore e mediave ndërkombëtare, por sigurisht edhe e rrjeteve sociale.

Dy yjet e futbollit botëror janë ironizuar dhe tallur sa më s’ka.

Por në ndryshim nga herët e tjera, duket se largimi në të njëjtën kohë i kombëtareve të dy futbollistëve ka bërë bashkë edhe tifozët.

Në fotot e mëposhtme do mund të shihni disa nga “memet” dhe fotografitë më pikante të bëra përkundrejt tyre.

s.a/dita

 

July 1, 2018 17:35
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*