FOTO: Muli në bregdetin grek. Edhe në plazh i pëlqen të thyejë rregulla

August 28, 2018 23:13

FOTO: Muli në bregdetin grek. Edhe në plazh i pëlqen të thyejë rregulla

Flamur Noka është fotografuar nga paparaci i gazetës DITA në bregdetin grek.

Deputeti i PD shihet në këto foto në një nga plazhet e fshatit Sivota, pranë Pargës.

Edhe ata që nuk e njohin me siguri e kanë marrë me mend që kanë të bëjnë me një tip “rebel” që i pëlqen të thyejë rregullat.

Kjo sepse Flamuri është i vetmi nga plazhistët që tenton medoemos të kacavirret në shkëmbinjtë rrethues të plazhit.

Po ashtu deputeti kuksian shihet në fotot e botuara nga DITA teksa kalon shiritin e lejimit të notit nga pushuesit duke dalë në zonën ku mund të lëvizin vetëm mjetet motorike.

k.a. / dita

August 28, 2018 23:13
Komento

13 Komente

 1. Alfonso August 28, 23:26

  Nuk i intereson kujt ku i kalon pushimet ky injoranti dhe cfare ben. Paparazzi qeka keputur cudi pse nuk i publikojne ndonje foto me Greta Kocin drejtoreshen e tij te preferuar ky do te ishte me te vertete news.

  Reply to this comment
 2. Fat man August 29, 01:57

  Kush po e cann trapin per pataten e kukesit Mut Noka. Cfare rebeli i gazeta, qenka lare ne cektine se do kishte perfunduar i mbytur si gjith maloket e tjere qe bejn not qeni ne kembe, ashtu sic jane edhe vete.

  Reply to this comment
 3. Naseri August 29, 02:43

  Ore, tek ajo fotoja e pare duket si keta prifterinjte e Vatikantit qe abuzojne me femijet.

  Reply to this comment
 4. pa interes -mul-karaxhozi August 29, 07:30

  Nuk ka interes të shkruhet për këtë vegël të ndyrë të S.Berishës ,dhe të serbisë !.

  Deputet mercernar , që është i përlyer, bërë me baltë , me lyrë, me bojë a me diçka tjetër me m……., i fëlliqur, i zhyer, i ndotur kur rri me të të fëlliq; kundërmon vese të ulta . Histori e jetës tij është enigmatike në lidhje me shërbimet sekrete të huaja ,agjenturën serbe . të ndyra. deputet me duar të ndyra,po ndynë edhe bregdetin grek

  Reply to this comment
 5. NOKA August 29, 08:25

  Qaini hallin Muleve te cilet ku nuk kan mujt me ble prona!Paparacit te Dites i sygjeroj me dijt a ashte prone e bleme nga Mulet kjo apo jo?

  Reply to this comment
 6. shpellari nuk i ndahet shpellave August 29, 08:47

  ky majmun kerkon te ngjitet neper mure dhe tja kaloj saliut ne not.

  Reply to this comment
 7. intelektuali August 29, 08:49

  Nuk me duket si Greqi o gazeta DITA,

  ndryshe:

  Ose:

  Keto foto alla “Vende dhe Popuj” jane nje propagande enveriste PATRIOTIKE,

  Ose:

  Muli Yne i Saliut e ka ulur shume steken e buxhetit familjar,

  sepse:

  Ja shikojeni ketu me poshte nje resort tipik grek qe eshte fare afer Shqypnise PATRIOTIKE:

  http://www.sani-resort.com/en_GB

  dhe:

  Pastaj hajde te flasin sa te doni o gazeta DITA per PATRIOTIZMIN enverist te oponenteve te Mulit te Saliut.

  Reply to this comment
 8. Te fala nga italia August 29, 08:50

  Politikanet tane jane byth…q…. privatish hiqen si patriote dhe nacionaliste greku ketu greku atje shpenzojn shume shpenzime euro, sikur ska det shqiperia kur shkojn ne greqi heqin breket

  Reply to this comment
 9. XXZ August 29, 09:38

  kur mesoi dhe ky kokepakar te bej pushime me para te vjedhura hapu dheeee

  Reply to this comment
 10. Ai qe di ai August 29, 10:00

  Nuk me intereson fare ku shkon “cjapi” i PD-se ,se dashjepadashje tregon origjinen e prejardhjes se tij.Interesant eshte se ai “intelekthaleja” edhe ketu nuk rri dot pa ngrene mut duke permendur Kodoshin Enver qe e ka shkerdhyer familjarisht se nuk ka si spjegohet ndryshe….

  Reply to this comment
  • intelektuali August 29, 13:04

   Pi to enverist fanatik je apo antienverist i maskuar si puna e Saliut?

   sepse:

   Enverin si “Kodosh” e cilesojne vetem antienveristet e perbetuar dhe kjo “Nofke” i acarron shume nga nervat ithtaret e enverit ne gazeten DITA dhe nuk do ta lene gurin te bjere ne toke, por do te fillojne te shajne ty o BOLE budallaqe me plot mut dhe shkerdhime familjare me liber shpie denbabaden,

   prandaj:

   FSHIHU PAS GAXHOIT SE DO TE VIJNE ENVERISTET DHE DO T’I PRESIN KOQET SIC JA PREU MEHMETI KATUNAREVE TE LUNSHNJES KUR I URDHERONTE TE HYNIN NE BRIGADEN E TIJ TE CUBAVE PREJ MALLAKASTRE.

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*