FOTO: Nëna e re me koronavirus sjell në jetë fëmijën në Tiranë, foshnja rezulton negative

August 14, 2020 18:31

FOTO: Nëna e re me koronavirus sjell në jetë fëmijën në Tiranë, foshnja rezulton negative

Një nënë e re në moshë ka sjellë në jetë fëmijën e saj tek materniteti “Koco Gliozheni” në Tiranë.

Mësohet se nëna ka qenë e infektuar me Covid-19, në momentin që ka sjellë në jetë foshnjën. Mësohet se fëmija ka ardhur në jetë shëndoshë e mirë.

Nëna e fëmija kanë lënë tashmë spitalin dhe janë shëndoshë e mirë, në gjendje të stabilizuar shëndetësore.

Foshnja, ditën që ka lënë spitalin, ka qenë negativ në testin ndaj koronavirusit.

j.l./ dita

August 14, 2020 18:31
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim