FOTO: Nuk bëri asnjë kur ishte kryetar bashkie, Lulzim Basha promovon këndet dhe sheshet e bëra nga Veliaj

November 6, 2020 16:48

FOTO: Nuk bëri asnjë kur ishte kryetar bashkie, Lulzim Basha promovon këndet dhe sheshet e bëra nga Veliaj

Kreu i PD-së, Lulzim Basha u takua sot me pensionistë të Njësisë 4 dhe me sa duket stafi i tij ka bërë zgjedhjen e duhur për nga ana estetike, duke zgjedhur një shesh rekreativ dhe kënd lojrash pranë “Oxhakut” në Tiranë, i cili është rehabilituar, është mbjellë me pemë dhe sistemuar nga Bashkia e Tiranës.

Me sa duket, sa herë që do të zhvillojë takime të tilla, Bashës do t’i duhet të promovojë punën e Veliajt në Tiranë.

j.l./ dita

November 6, 2020 16:48
Komento

2 Komente

 1. Mohammeed November 6, 17:33

  Po Sami Frasherin lali e kish inaguruar ne shtator?
  Ajde lajm ajde, i qenkeni ngjitur lulashit si ndonje prostitutkë nga mbrapa, apo ju ka marre breneveket juve te vdeklindjes?
  Po me leket tona eshte bere sheshi, se nuk i ka shtene nga xhepi ish shitesi.

  Reply to this comment
 2. Sazo November 6, 18:13

  Me mire mos te besh asnje gje, apo te vjedhesh me plehra?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim