FOTO: Kjo është makina e grabitjes në aeroportin e Rinasit

July 1, 2016 13:54

FOTO: Kjo është makina e grabitjes në aeroportin e Rinasit

 

Policia ka bërë publike  pamjet e para të grabitjes së ndodhur mesditën e djeshme në Rinas.

Në foto duket makina e grabitësve që hyn në aeroport dhe më pas del nga ky ambient pas grabitjes së bërë.

 

July 1, 2016 13:54
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?