Foto: Pas koncertit në Tiranë, Rita Ora pozon me bikini

June 5, 2018 19:47

Foto: Pas koncertit në Tiranë, Rita Ora pozon me bikini

Pas koncertit të mbajtur më datë 3 qershor në Tiranë, këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka vendosur të kalojë disa momente relaksi.

Ka qenë vet ajo që e ka ndarë me fansat këtë vendim, përmes disa fotografive që ka postuar në rrjetin social “Instagram”.

E veshur me bikini ngjyrë portokalli, Rita shfaqet në super formë dhe mjaft seksi.

 

s.a/dita

June 5, 2018 19:47
Komento

6 Komente

 1. Waaw ! June 5, 20:11

  Damn super Foto Rita .

  Reply to this comment
 2. ne boten e sotme te kibernetikes, kurverilleku eshte teme....periferike . June 5, 22:07

  Qe prej kohes se madones, apo ndofta monrose, kengetaret femra, mund t’i quash …pornomane…ndersa keto “tonat” thjesht ..kurva .

  Reply to this comment
 3. ne kohen e sotme te kibernetikes, kurverilleku eshte fenomen......periferik . June 5, 22:17

  Qe nga koha koha e madones, apo ndofta monrose, kengetaret mund t,i quash….pornomane .Ndersa keto “tonat”…..kurva .

  Reply to this comment
 4. Arben June 5, 22:18

  Po zogun

  Reply to this comment
 5. Dibrani June 6, 10:15

  Ja more leket popullit ,..tani dil dhe ngroh zogun

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?