FOTO: Rama në emisionin e Fevzos, rrjeti shpërthen nga ‘memet’

October 16, 2020 18:48

FOTO: Rama në emisionin e Fevzos, rrjeti shpërthen nga ‘memet’

Kryeministri Edi Rama u ngrit në këmbë mjaft i tensionuar, kur po diskutohej për aferën e inceneratorëve në emisionin Opinion në TV Klan.

Sigurisht kjo gjë ka sjellë reagime të shumta nga meme-krijuesit.

j.l./ dita

October 16, 2020 18:48
Komento

5 Komente

 1. kasemi October 16, 19:23

  Po more zoti gazetar po te dali je kriminel e te shaje nenen e vdekur ne emision live meriton nje hakmarrje ekzemplare thoshte dikur sala, ti si thua. Ne veri nje fyerje e tille eshte baraz me gjak, besoj e mbani mend azemin ne kuvend. Rama mbase nuk ka gjak, por ate “ducen” fevziun i cili e kishte organizuar ate palacollek, mendoj se duhet ta zhduke nga mediat, jo per gje por me sa di ai eshte edhe pak kriminel, dhe eshte perfolur per vrasjen e gjyqtarit ne vlore. Keto tipa te tille ne fakt jane plehra, kazan eshte shume pak.

  Reply to this comment
  • Gertruda October 18, 11:50

   U kenaqa aq shume sa nuk me mbaheshin pordhet nga te qeshurat!
   E xhveshen lakuriq kete mjekerrcjap te cakerdisur,deri sa e bene te sillej si pacient i cmendines!

   Reply to this comment
 2. Pensionisti October 16, 20:05

  Po c’deshe tek “Klani”KM.Rama?Klanit ,qeveria jone , duhet t’ia beje si Parlamenti Grek “Agimit te Arte”!Po faje ke edhe ti KM Rama qe vete futesh ne ate vend te ndyre!

  Reply to this comment
 3. X October 16, 21:48

  Jeni bere veglat. e Sorosit,e stein(eve),e berg(ve),e ovsk (eve) nga te dy kahet politike(pozite dhe gjoja opozite)qe ju perdorin si gura shahu per arritjen e qellimeve te tyre.Bravo mjekeve italiane qe me ne fund e thane ne parlament qe Covid 19 eshte nje mashtrim dhe se askush nuk ka vdekur nga viroza e ashtequajtur gripi vdekjeprures Covid19 por nga arsye te tjera.Sa per informacion aq sa pengojne breket dhe pantallonat eren e tymit te marmites te mos dali aq pengon edhe maska.

  Reply to this comment
  • anticensurë25642654 October 19, 16:46

   cako o vëlla
   mos komento me njëqind pseudonime se ka filluar të na mbushet mëndja se jeni shumë!!
   bile më shumë se votat që berisha morri në rruzhdijen e fierit!!

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim