Foto: Plagoset një protestues, raportohen edhe të lënduar të tjerë

June 2, 2019 21:21

Foto: Plagoset një protestues, raportohen edhe të lënduar të tjerë

Një protestues është lënduar në këmbë në hyrje të oborrit të Parlamentit.

Shkak i plagosjes së tij është bërë shpërthimi i kapsolleve dhe fishekzjarreve të hedhura nga protestuesit e tjerë.

Ndërkohë mësohet se ky protestues nuk është i vetmi i lënduar në këtë protestë.

Mes të lënduarve ka edhe efektivë policie si dhe raportohet për një operator të një mediaje që ka pësuar plagë.

o.p. / dita

June 2, 2019 21:21
Komento

5 Komente

 1. Protestuesi paqesor June 2, 21:30

  Mos u habitni! Eshte proteste ”miqesore”, ”paqesore” dhe ne ndonje ”rast te rralle” kapsolla me dinamit ledhatues.
  I gjithe ”populli” duhet te mbeshtese protestuesit ”miqesore e paqesore” sipas parrulles ”ramaik”.

  Reply to this comment
 2. prizem June 2, 21:34

  E vrau Rama me bombe atomike…..Rama he re ti do ikesh njecik se na lodhe o burr i dheut, ngelem rrugeve me nje sanduic e nje birre…

  Reply to this comment
 3. Sa per dijeni June 2, 22:17

  Menyra si e paraqet lajmin Dita qe ne ritual, te mbushet vertet mendjen qe eshte katandisur tamam kazan, po nga ai me i ndyri se ne te zjejne llumrat e Like Floririt. Sa per protestuesin ne te s’emes vafte ai dhe gjithe te tjeret rreth tij perfshire edhe komentuesit e rinj bathoriste te Dites. Dita ik, Nata eja.

  Reply to this comment
  • Hosteni June 3, 15:00

   Lere Diten ti , shko andej nga pacavurja e Mero Gelbazes. Aty mund t´i thurresh elozhe liderit global dhe Anastas beqirit.

   Reply to this comment
 4. Qylafi June 3, 15:05

  Protesta e dates 8 qershor sipas lulishit do jete shume paqesore protestuesit ne fillim do hedhin molotove mbushur me barut dinamit dhe gozhde te ndryshkura, ne perfundim do filloje puthja dhe seks midis protestuesve

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim