FOTO: Plas gallata italiane në internet pas shortit të Champions League

March 16, 2018 14:08

FOTO: Plas gallata italiane në internet pas shortit të Champions League

 

Kanë qenë të shumta reagimet pas shortit të çerekfinaleve të Champions League të hedhur mesditën e së premtes në Nion të Zvicrës.

Më të zjarrtit në komente ishin italianët pasi dy skuadrat e tyre Juventus dhe Roma “peshkuan” dy emrat e mëdhenj të Spanjës si Real Madrid dhe Barcelona.

a.s/dita

March 16, 2018 14:08
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin