FOTO: Poli i tretë mblidhet për festat e fundvitit

December 19, 2017 15:24

FOTO: Poli i tretë mblidhet për festat e fundvitit

 

Kryetarët e partive të vogla janë mbledhur sot së bashku për festat e fundvitit.

Në foto duken Bamir Topi i FRD, Ben Blushi i Libra-s, Vangjel Dule i PBDNJ-së, Nard Ndoka i PDK-së, Agron Duka i PAA dhe Dashamir Shehu i LZHK-së.

Politikanët që duhej të formonin Polin e tretë të politikës shqiptare kanë vendosur t’i harrojnë hallet politike nëpërmjet verës.

 

December 19, 2017 15:24
Komento

4 Komente

 1. tomorraku December 19, 16:46

  Te renet nga ” Vakti” edhe nga tavolina duket se si jane katandisur ! apo ndoshta duan te duken te varfer qe t’u jape Saliu ndonje vend ne parlament !?Po xhuvelin dhe Mediun ku i kini ? Apo jane zemeruar edhe ata me ju ! Mekat si keni mbetur keshtu ? Si kandari pa k..e .

  Reply to this comment
 2. tomorraku December 19, 16:58

  Shum e varfer tavolina per keta “udheheqesa shteti ” ! Eh si jane katandisur keshtu , si kandari pa k..e . Apo bejne sikur kane rene nga “vakti ” per ti meshiruar PD motra e madhe per t’u dhene ndonje vend ne parlament a kur te vije ne pushtet ! Po Xhuvelin , Mediun , ballin demokrat , zogun demokrat e soj e sorollop te tjere demorat , ku i kini apo ,
  edhe ata jane zemeruar me ju !

  Reply to this comment
 3. tomorraku December 19, 17:00

  Shum e varfer tavolina per keta”udheheqesa shteti “! Eh si jane katandisur keshtu , si kandari pa k..e . Apo bejne sikur kane rene nga “vakti ” per ti meshiruar PD, motra e madhe per t’u dhene ndonje vend ne parlament a kur te vije ne pushtet ! Po Xhuvelin , Mediun , ballin demokrat , zogun demokrat e soj e sorollop te tjere demorat , ku i kini apo ,
  edhe ata jane zemeruar me ju !

  Reply to this comment
 4. Haka Tekizoti December 19, 17:24

  Deri tani Shqipërinë e ka marrë lumi; Me krijimin e këtij poli e hodhi lumin.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*