FOTO: Rama e Basha pranë njëri-tjetrit, kreu i PD raporton tek Berisha

February 1, 2018 11:46

FOTO: Rama e Basha pranë njëri-tjetrit, kreu i PD raporton tek Berisha

Gjatë momenteve të tensionit të sotëm në Parlament kanë ndodhur disa veprime interesante që nuk u kanë shpëtuar fotografëve të LSA-së.

Kështu në një moment kreu i PD-së, Lulzim Basha dhe kryeministri Rama kanë kaluar pranë njeri-tjetrit, por pa folur asnjë fjalë.

Në një moment tjetër, shihet Basha që bisedon me ish-kryetarin e PD-së, Sali Berisha, dhe pasi ka marrë “udhëzimet”, ka shkuar për të debatuar me deputetët socialistë.

a.s./dita

February 1, 2018 11:46
Komento

4 Komente

 1. spata February 1, 12:16

  Lemsh para portes. Basha triblon por pengohet tek shalet e Vokshit . Topin e rremben Rama tja japi Bashes per goditje denimi .Nderhyn Saliu ta kap por rrenxohet dhe topi perfundon ne duart e Spahos . Spaho e can topin me dhemb.Frshellen Ruci e i nxjerr karton te kuq .
  Ky kampjonat qe ka filluar do te ket me shum spetakel deri ne monentin kur te ngrihen rrjetat e “Peshqve te Medhenj”. Deri ne ver kan kohe te rriten e te majmen dhe me shume . Do tu ham dhjamin peshqve apo do na mbeten halat dhe lluspat .Kete nuk e dim .

  Reply to this comment
 2. alphade February 1, 12:44

  Laku Vettingut po mblidhet. Per Saliserbin,Ilir Floririn dhe
  Lulzim Spiuni nuk eshte kollaj te kalojne nga luksi dhe
  salltanetet prej sulltanesh ,ne dhomat e ndertuara enkas
  per ta ne burgun e Recit. Prandaj lufta e tyre eshte e
  “DREJTE” ,eshte lufte per ekzistence e mbijetese. Por pas burgut do te behet investigimi i pasurise dhe po qe se nuk i justifikon dot ato sekuestrohen nga shteti ne dobi
  te shqiptareve. Trinomi i lartpermendur me teper po lufton
  per te mbrojtur pasurine plackitese,se sa burgun. Ata burgun e presin me “kenaqesi” po qe se nuk i preket pa-
  suria. Prandaj po luftojne me shpirt neper dhembe kunder
  Reformes ne Drejtesi dhe sidomos kunder VETTINGUT ,
  qe i ka shtire tmerrin dhe ka bere qe t’u iki perfundimisht
  gjume sepse mbi kete trinom rendon nje mal Tomorri me
  krime e hajni . Gangstereve te tipit Al Capone po i vjen
  fundi. Me mire, zoterinj, nje fund intmerrshem se sa nje
  tmerr pafund, sepse nuk i shpetoni dot ketij fundi ,edhe
  sikur te qendroni nate e dite duke perplasur duart ne po-
  diumin e parlamenteti ashtu sic po beni sot . Keto vepri-
  me vandale e rrugacerie nuk ju nderojne juve si opozite
  perkundrazi ju zhyt akoma me thelle ne llumin e tradhe-
  tise se interesave te popullit shqiptar,i genjyer,i mashtru-
  ar,i manipuluar per interesat e vetme te nje grusht politi-
  kanesh e mbi te gjitha per te mbrojtur Berishen dhe fami-
  ljes se tij nga ndeshkimi mbare popullor. Me kete nuk
  perjashtohen e peshq te tjere te “MEDHENJ”!!!!!!

  Reply to this comment
 3. Arber Iliri February 1, 17:53

  Luli i ngjan shume te jatit biologjik Ilir Hoxhes.Edhe si tip eshte si ai.

  Reply to this comment
 4. Ateisti February 1, 19:06

  Nga dobiçi nuk pritet asgje e mire , aq me teper kur eshte vene nen sherbimin e Beogradit !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*