FOTO/ Rama me kostum dhe atlete edhe në ceremoninë e betimit të Metës si President

July 24, 2017 19:55

FOTO/ Rama me kostum dhe atlete edhe në ceremoninë e betimit të Metës si President

Kryeministri Edi Rama, u shfaq me kostum dhe atlete sportive në ceremoninë e betimit të Presidenti të ri të zgjedhur Ilir Meta. Pas shfaqjes në Parlament, kreu i qeverisë po ashtu ka shkuar dhe në Presidencë, ku Meta do të takohet me Nishanin dhe do të mbajë fjalën e tij.

Të njëjtin stil veshje, Rama përdori edhe në samitin e Triestes, ku u bëri përshtypje jo vetëm mediave vendase por edhe të huaja.

rama presidenti

July 24, 2017 19:55
Komento

2 Komente

  1. demo July 24, 20:01

    Ketu PO! Me kete President duhet te kishte shkuar ZBATHUR ,pa breke dhe me BLLOK ne dore.

    Reply to this comment
  2. fteri July 25, 13:26

    Rama në atë cermoni duhej të kishte veshur mbathje plazhi ,se atletet jan respekt për Ilir Floririn .

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*