FOTO/ Rama vendos kufjet kur nis fjalën Kryemadhi

September 12, 2017 19:41

FOTO/ Rama vendos kufjet kur nis fjalën Kryemadhi

Kryeministri i vendit Edi Rama ka zgjedhur të imitojë ambasadorin e SHBA-ve, Donald Lu gjatë seancës së sotme, me veprimin që ka bërë sapo ka nisur të flasë kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi.

Ndërsa Lu, refuzoi një ditë më parë të dëgjonte fjalën e Gramoz Ruçit nëKuvend dhe hoqi kufjet, Rama mbylli veshët për të mos dëgjuar Monika Kryemadhin.

Kryeministri, siç duket edhe në fotot e siguruara nga BalkanWeb është parë të vërë kufjet (ndoshta ka dëgjuar muzikë) sapo zonja Kryemadhi nisi kritikat ndaj qeverisë.

September 12, 2017 19:41
Komento

1 Koment

  1. ela September 12, 21:45

    mire ja ka bere ,sdegjohet ne kafazin e ilir metes jo me ne kafazin e kuvendit hipokrite

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*