FOTO: Rama qesh me Lulin, por nuk do ta besoni me çfarë qesh Berisha

December 1, 2017 02:37

FOTO: Rama qesh me Lulin, por nuk do ta besoni me çfarë qesh Berisha

Gjatë seancës së djeshme në Kuvend ka patur si çdo të enjte akuza e kundërakuza me bollëk.

Por ndryshe nga sa jepet përshtypja prej rëndesës së fjalëve që dëgjohen në atë sallë, ka momente që aparati fotografik i kap deputetët edhe duke qeshur.

Në këto dy foto botuar nga DITA shihet kryeministri Rama që zbavitet me akuzat e kreut të PD, Lulzim Basha.

Krejt tjetër është ajo që bën për të qeshur ish-kreun e PD, Sali Berisha.

Megjithëse duket e pazakontë të qeshësh me një të vdekur, Doktori duket që nuk e ka këtë problem.

Ai qesh duke treguar në cellular foton e kriminelit të luftës Slobodan Praljak, i cili piu helm gjatë dënimit të tij në shkallën e dytë të gjykim në Hagë.

n.s. / dita

December 1, 2017 02:37
Komento

8 Komente

 1. Fat man December 1, 03:13

  Saliu po i merr eksperiencen kriminelir Slobodan Praljak, do ta perdore vete kupen e helmit, por po sigurohet per sasine qe te ngordhe shpejt dhe te mos lemeresise dynjane LIVE kur ti dalin syte si bole.

  Reply to this comment
 2. N.VJOSA December 1, 04:42

  Kjo qeshja e Berishes duket si Qeshje Psikopati…!
  Ndoshta i shkon ndërmend ta pije edhe ky Tano Karridi yne “ilaçin” qe piu ky qe tregon ne Celular!…
  Halucinacione Mashtrusi Mitoman!….

  Reply to this comment
 3. LABI December 1, 08:26

  Edhe Ti,ashtu do ta pish!Krimet qe ke bere Ti me banden tende,si ka bere njeri ne kete ruzull.

  Reply to this comment
 4. Vicens December 1, 09:51

  Po cfare beri ai me shume se Berisha ?! Ne1997 ne Shqiperi u vrane 3000 shqiptar, vendi ishte ne kaos tatal, kur ai ishte President dhe komandant i FA shqiptare, nxorri tanket dhe ushrrine ne rruge !! I ngrit ndonje gjykate te denonte ato krime qe u bene ne 1997 ?!! Jo ! Prandaj qesh Sali Berisha !

  Reply to this comment
 5. Fanol Bardhi December 1, 13:14

  Po te ishte parimor si Gjenerali kroat e kish pi helmin ne vend .

  Reply to this comment
 6. Pensionisti December 1, 16:52

  Kjo nuk eshte qeshje po ngerdheshje ! Ky nuk di te qeshe si te tere njerzit , bile , nuk do qe njerzit te qeshin e te gezohen ; A nuk tha dikur per Socialistet se do t’ua ngrij buzeqeshjen !

  Reply to this comment
 7. Bilbil Sulovari December 1, 19:00

  Ky ngerdheshet se keshtu i ka eleminuar kundershtaret e tij dhe mendon se ja ka hedhur vetes por nuk i dihet nje dite mund edhe ta beje vete.

  Reply to this comment
 8. ashte shoqerisht i rrezikshem ....u vertetua me figure te pa kontestushme . December 2, 10:17

  “krimet” e praljakut mund te jen politike, ndersa ky, qe qesh me te, krimet e veta, i ka krime psiko-ordinere . ligji duhet te veproje. asnje njeri normal s’do t’a bente kete. te kaloj, per mjekim mendor, te detyruar .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*