Foto/ Rrjeti ironizon çadrën

May 18, 2017 22:36

Foto/ Rrjeti ironizon çadrën

Rrjetet sociale kanw ironizuar mbylljen e çadrës, duke bërë një paralelizëm siç është ky postim i mëposhtëm

May 18, 2017 22:36
Komento

3 Komente

 1. Lalai May 19, 08:59

  Hahahahahahaha…..

  Reply to this comment
 2. A May 19, 11:38

  Kjo shprehje eshte shume e sakte dhe e qarte. Por populli duhet te ngrihet dhe te hedhi kete klase polikanesh maskarenjesh ne re. Qe jane turpi i shtetit dhe popullit shqiptar. Njer me i shpifur se tjetri. Tung.

  Reply to this comment
 3. KORÇARI May 19, 14:13

  Hahahahahah

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*