FOTO: Flini në shpellë për 1500 euro nata

August 31, 2018 11:25

FOTO: Flini në shpellë për 1500 euro nata

Beckham Creek Cave Lodge njihet si shpella më luksoze në botë.

Kjo shpellë më parë ka shërbyer si vendstrehim në rast të ndonjë sulmi bërthamor.

Më vonë është shndërruar në klub nate dhe në rezidencë private.

Pronari i ri vendosi më pas ta shndërronte në hotel.

Gjendet në Arkansas të SHBA-ve dhe është nxjerrë në shitje për 2.5 milionë euro.

Revista Forbes e ka shpallur si njërin nga hotelet më të mira nëntokësore në botë.

Qëndrimi për një natë kushton 1,500 euro.

b.m. / dita

August 31, 2018 11:25
Komento

2 Komente

 1. Lali dhjeri September 1, 15:42

  Doni te flini ne shtepi si ne kazermat ushtarake te para Luftes se Pare Boterore?
  Vizitoni Yzberishtin prane KMY-se dhe do mbeteni te mahnitur se si e kane ruajtur te pa prekur mizerjen e jeteses se 50 mije banoreve sot dhe per me teper qe banoret jane teper te kenaqur qe jetojne keshtu,vetem qe te mos kthehet ne pushtet Berisha!

  Reply to this comment
 2. intelektuali September 2, 08:01

  T’I BEJME BUNKERET E ENVERIT SI BUNKERET E AMERIKES

  Pse amerikonet te fitojne 1500 dollaro nata kur ne kemi mbi 700 mije bunkere te shperndare kudo ne vendin tone qe jane mbushur me mut dhe shurre qe s’e can koken njeri per t’i kthyer ne hotele per pasanike ekstravagante?

  Para do kohe ne gazeten DITA u hap nje debat i madh:

  KUJT I DUHEN BUNKERET E ENVERIT ME MUT DHE SHURRE?

  Nje dallkauk enverist doli me nje shkrim qe bunkeret e Enverit qe falimentuan ekonomine ne Kohen e Qepes duhen per te mbrojtur Vatanin nga ARMIKU i jashtem. Ca dallkauke fanatike dru me pre te tjere dolen me tezen qe ja ne Suedi dhe Zvicer ka bunkere qe i kane ndertuar si hotele me 6 yje, pse mos t’i kemi edhe ne?

  PO KUR ARMIKU I JASHTEM NUK ESHTE SHFAQUR KETU E 70 VJET ME RADHE CFARE TE BEJME ME KETO RRANGULLA TE ENVERIT DHE MEHMETIT?

  Ja ku shkrim ne gezeten DITA jep nje zgjidhje perfekte,

  por:

  Me pare bunkeret e enverit shqyptaret duhet t’i pastrojne nga muti dhe shurra qe kane hedhur brenda,

  ndryshe:

  NUK VLEJNE AS PER DY ASPRA

  Pergatitur si propozim nga intelektuali

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*