FOTO: Të bukur si mami

September 20, 2016 16:30

FOTO: Të bukur si mami

Prezantuesja televizive Xhemi Shehu është e rezervuar për sa i përket jetë së saj personale.

Por herë pas herë nuk nguron të publikojë foto me  fëmijët.

Sot ajo ka vendosur t’i përshëndesë ndjekësit e saj në rrjetet sociale me një foto me djalin e saj Martinin.

Ai është sot plot 5 vjeç.

Xhemi ka dy djem, Martinin dhe Gabrielin. Të dy të bukur si mami.

 

249567

 

September 20, 2016 16:30
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*