FOTO: Shihni si e feston Macron fitoren e Francës

July 15, 2018 19:43

FOTO: Shihni si e feston Macron fitoren e Francës

 

Është mbyllur me fitoren e Francës finalja e Kampionatit Botëror, “Rusi 2018”.

Kroatëve nuk u mjaftoi as loja e bukur që bënë, as rastet e shumta dhe as epërsia në përqindjen e mbajtjes së topit.

Ishin francezët ata që finalizuan 4 herë me gol aksionet e tyre të pakta.

Presidenti francez Emmanuel Macron është fotografuar teksa feston fitoren e Francës, ndërkohë që presidentja kroate, Kolinda Grabar-Kitaroviç, e shikon e trishtuar.

Por të dy kanë shkëmbyer më pas një përqafim goxha të ngrohtë.

l.h/ dita

July 15, 2018 19:43
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*