FOTO: Shkëlzen Berisha në Gjykatën e Krimeve të Rënda

February 15, 2018 15:48

FOTO: Shkëlzen Berisha në Gjykatën e Krimeve të Rënda

 

Shkëlzen Berisha ka mbërritur në Gjykatën e Krimeve të Rënda dje rreth orës 15:00

Në ambientet e gjykatës ndodhej edhe kreu i grupit parlamentar të PS-se Taulant Balla.

Djali i ish-kryeministrit paditi për shpifje Ballën, lidhur me provat e publikuara nga komisionit hetimor parlamentar për çështjen “CEZ”.

Gjykata e Lartë shpalli moskompetencë për çështjen dhe dosja i kaloi Gjykatës së Krimeve të Rënda.

/a.s/dita

 

 

February 15, 2018 15:48
Komento

3 Komente

 1. Gringo February 15, 17:29

  A more morr i fishkur i familjes kriminale. Ke edhe kurraje te paditesh te tjeret ku ke mbi kurrizin tend nje mal me krime duke filluar me Gerdecin, CEZ. Po te vjen ora o kavie. bej gati sapunin se miqte po te presin me padurim. Do ti matrikullojne mire vjaskat e sumes. Fal me shnet Karmines dhe i thuaj te vazhdoje “tregtine e tangave” qe te beri bilioner. Mallkimi i ketij populli do te bjere pa meshire mbi sojin tend o familje edepsezezh.

  Reply to this comment
 2. teni February 15, 17:39

  NJE PYETJEDUA TE DREJTOJ E FALENDEROJ KUSH MEPERGJIGJET;A DISPONON EDHE ZENIT TRE PASAPORTA ME SHTETESI TE NDRYSHME,,,,,,???????

  Reply to this comment
  • Komediani February 15, 18:51

   Eshte ne prokurori per Ballen apo per vjedhjen e CEZ.Duket sikur eshte thirrur si akuzues.Komedia me Regjizor Sali Berishen vazhdon.

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin