FOTO/ Shkëlzeni merret me karkaleca….

February 16, 2016 14:06

FOTO/ Shkëlzeni merret me karkaleca….

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha duket se është i shqetësuar për ndryshimet klimaterike.

Teksa temperaturat në vend ka shënuar rritje për shkak të rrymave ajrore nga Afrika, Shkëlzen Berisha ka pikasur një karkalec dhe e ka publikuar në rrjetet sociale, duke shprehur edhe habinë e tij.

“Karkalec ne mes te shkurtit ?!?!?”-shkruan ai, duke pyetur dhe duke u çuditur njëkohësisht.

Duket qartë që foton, Shkëlzen Berisha e ka shkrepur nga automjeti i tij. /Dita/

xeni

karkalec

February 16, 2016 14:06
Komento

2 Komente

 1. MH February 16, 14:56

  Shkelzen vere karkalecin ne grep dhe me garanci 100% jam i sigurt se do zesh nji mlysh origjinal,sozien e tyt eti.
  Me nji kusht qe mos e ndaj cope cope si mbas rrokjeve sepse ndryshon adrese.E mlyshi nuk e han ate send te lecit.

  Reply to this comment
 2. l ri February 16, 19:08

  Karkaleca Tropoje në mes Tiranës,,,! Ja që bën vaki një sy koqe ,që gazetaret e Ditës ,pa u menduar dy here bën lajm.Kjo është e dhjera demokraci,pak halle ka ky vënd por të meremi dhe me jo aq debilat ,që u del koha e xhepi,,,,,të lozin me karkalecat.,,,,,!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*