Foto/ Shkodranët presin Bashën me protestë për Topallin

June 1, 2017 20:17

Foto/ Shkodranët presin Bashën me protestë për Topallin

Hapja e fushatës elektorale në Shkodër i ka rezervuar një surprizë të pakëndshme kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha.

Shkak është bërë mungesa në lista e ish-nënkryetares së PD-së dhe ish-Kryetares së Kuvendit Jozefina Topalli. Një grup demokratësh kanë shpalosur një pankartë ku shkruhej: “Jozefina krenaria e Shkodrës”.

Ndërsa në ajër u lëshua me balonë me një fotografi të Jozefina Topallit. Edhe gjatë fjalimit të Bashës ka pasur thirrje në emrin e Topallit.

 

 

June 1, 2017 20:17
Komento

13 Komente

 1. 'Shkidra e moteve' June 1, 20:38

  Me kan shkodran te tana i ban’….
  Shkodra mund te konsiderohet pse jo edhe krenarija e Shqiperise po po qe se Jozefina ka ngelur krenarija e Shkodres nuk kemi te bejme me ‘Shkodren e moteve’ po krenarija e Serbise dhe dhendurr Salise…..

  Reply to this comment
 2. viktor June 1, 20:50

  Asht Grigja tash super k…

  Reply to this comment
 3. demo June 1, 22:24

  Shkodren e paskan pushtu maloket,po s`kieni turp te jete kjo zagare krenaria e Shkodres!!!!!!!!

  Reply to this comment
  • pilliiropvedemo June 2, 01:33

   Ik mar pis. kush jan shkodrant thu ti ? sudanezt siriant dhe arabt?ven i degjenerum, popull inferior. Malokt jan ata gjaku i t cilve asht 100 per 100 Ilir. rrac sherdhat.

   Reply to this comment
 4. Adih June 1, 23:55

  O Shkodrane te mencem ,kush e ka dinjizatuar kete pankarte te Xhozit . Qenka metermend dizinjator i talentuar . Behuni me te zgjuar, ju shkodranet ,ju lutem.

  Reply to this comment
 5. kreshniku i maleve. June 2, 06:21

  Qesharake kjo pankarta me portretin e zonjës me shpirt të zi të shkodrës si venecia !…shkodran të trashë !

  Reply to this comment
 6. Mark uk June 2, 09:09

  Shkidra e moteve:Nga dialekti tregon se je nje karaduz B Curri.Jozefina ashte nga familjet ma te njohura te Shkoders per dijeni.Shko ruaj dhit atje ne Cerem se ajo asht detyra jote e te flasesh se cfar mendojn shkodrant.

  Reply to this comment
 7. peshkatari June 2, 09:11

  shkoni mer debila kapni ndonje krap ne liqen,se po ju ngordhin kalamajte per te henger.jozi i ka mbush trastat me euro per 100 breza.he debila,mblidheni rradaken.lufta eshte per te degdisur edi ramen,kete njeri pervers dhe te papergjegjshem.lereni jozin te administroje pasurine e saj tani.

  Reply to this comment
 8. Mark uk June 2, 09:14

  demo:E di se je i turbullt po e ke ngatrru me ate vajzen si ta ka lindur ajo qe u ka lindur ju.Shume her ban komente ku fyen shkodranet.Po pysni nje here ate qe te ka lindur se ajo ka ala simpati per shkodrant.

  Reply to this comment
 9. Mark uk June 2, 09:18

  Adih:Ne cilen klas jeni.Apo je ndonje ish sekretar partie fshati me kater klas.

  Reply to this comment
 10. perkthyesi June 2, 09:57

  Nje reagim i cuditshem i ketyre qytetareve shkodrane! Sigurisht qe, ata nuk perfaqesojne gjithe Shkodren dhe qytetarine e saj, por, te cudit fakti se, perse protestojne? Per Jozefinen? Kjo politikane mendoj se e ka mbyllyr, sigurisht pa sukse karieren e saj politike! Me thoni ju lutem, cfare kontributi ka dhene jo vetem si kryetare kuvendi, por dhe ne Partine Demokratike? cfhne

  Reply to this comment
 11. @$# June 2, 10:41

  E do populli e do jozefinen ! Stili Kadafit keshtu bente edhe Kadafi paguante ca per te perplasur duart dhe thoshte : “Me do pipulli mue “

  Reply to this comment
 12. Gjon Leka June 2, 15:15

  Më kenë shkodran, kaiherë sapunin për djathtë e han!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*