FOTO: Durrës, shmanget një tentativë për vetëvrasje

January 13, 2014 19:21

FOTO: Durrës, shmanget një tentativë për vetëvrasje

Një 45 vjeçar me emrin Sheme Demaj ka kërcënuar se do vetëvritej sot duke u hedhur nga kati i fundit i nje pallati, ne lagjen 5 ne qytetin e Durrësit. Policia dhe familjarët kanë negociuar për minuta të tëra me të, derisa më në fund, me një mjet zjarrfikësish për veprime në lartësi ai është zbbritur poshtë, ku më pas edhe është prangosur.

hidhu 2hidhu 3hidhu 4 - ok

January 13, 2014 19:21
Komento

3 Komente

 1. arbri January 13, 19:27

  ka dashur te hidhet per te kundershtuare ne protest ndaj lirimit te meziut te kamzes.

  Reply to this comment
 2. dd January 13, 19:39

  o shok po pse vret veten kot mer shok.. Bej ndonji gjo t dobishme per Shqiperine (e ke parasysh vet ti.. 🙂 pastaj vrit veten 🙂

  Reply to this comment
 3. DREAM January 13, 19:58

  Akuza e prangosjes ???
  Shqetesoi pushtetin popullor te rrrrrrrrrrrrilindjes se kokepalareve ??
  Fanari ndricues nuk i toleron sabotatoret !

  Saimiu ose ti shoku Didi ,kta njerez nuk prangosen ,shoqerohen ne struktura te posacme nen ndihmen e psikologeve dhe terapive te nevojshme …sidomos duke i dhene ndonje zgjidhje atyre halleve ku politika e juaj i ka futur .

  Nejse dhe ju s’keni cfare te beni …burgjet duhen mbushur …dhe ata qe kane vjedhur nje shtet te tere …si prangosni dot ….ngelen kta kokepalaret qe …paguajne .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim