FOTO: Si ka ndryshuar kryeqyteti në 80 vitet e fundit

July 15, 2018 19:34

FOTO: Si ka ndryshuar kryeqyteti në 80 vitet e fundit

 

Në rrjet ka shumë nostalgjikë që postojnë foto të kryeqytetit ndër vite.

Më poshtë foto të Tiranës në 80 vitet e fundit, që nga koha e Zogut, regjimi komunist dhe seë fundmi me rindërtimin e sheshit Skënderej.

l.h/ dita

July 15, 2018 19:34
Komento

3 Komente

 1. Alpizo July 15, 20:48

  Sot ky shesh eshte me i keqi i te tera kohrave !

  Reply to this comment
 2. intelektuali July 15, 21:43

  Edhe shadrivanet e Jashar Menzexhiut qe i bleu ne France si “frengu pulen” kur populli po vdiste per buke jane me te bukura se SHURRTORJA publike e Edvin Droges,

  por:

  Shikoni rreth-rrotullimin e Bosios me Ministrite dhe Bashkine perreth ne sheshin Skenderbej si edhe lulishten prane qe te kuptoni megallomanine idiote te Edi Rames per te hedhur lekat e popullit badiava dhe per te paraqitur SHEMTIRAT si arritje famoze.

  Reply to this comment
 3. demo July 16, 10:13

  Me i bukur ky shesh ka qene ne 1968, kur u plotesua ansambli i ndertesave me Pallatin e Kultures,Ne vend te Stalinit u vendos Skenderbeu.Prishja e Kom,Exz,per ti hapur vendin Muzeut kombetar ishte fatale.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*