Foto: Sportivja italiane Spice-X e ideuar…jo vetëm për gara

August 16, 2018 13:29

Foto: Sportivja italiane Spice-X e ideuar…jo vetëm për gara

Spice-X është një makinë sportive italiane që në pamje të parë duket se është ideuar vetëm për gara, por në fakt nuk është kështu.

Krijuesit e saj shprehen se mjeti me përmasa 3,8 metra e gjatë dhe 1,7 e gjerë mund të përdoret edhe në rrugë.

Megjithatë, kostoja e saj mund të përballohet vetëm nga miliarderët.

s.a/dita

August 16, 2018 13:29
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?