Foto/ Tahiri “kërcen në majë të gishtave”, Bushati e Beqja shpërthejnë në të qeshura

September 28, 2017 19:57

Foto/ Tahiri “kërcen në majë të gishtave”, Bushati e Beqja shpërthejnë në të qeshura

Ata janë pjesë kryesore e Partisë Socialiste , deputetë dhe ministra që jemi mësuar t’i shohim shpesh në televizion, në debate publike apo në sallën e Kuvendit, gjithnjë seriozë dhe brenda kostumit të zyrtarit të shtetit, të politikanit dhe të njeriut serioz dhe që protagonizmin e kanë vetëm në jetën politike.

Por ashtu sikundër çdo njeri normal ,ata kanë edhe një jetë tjetër jashtë asaj publikes, megjithëse për atë jetën mundohen të jenë larg medias dhe e mbajnë në një profil relativisht të ulët.

Në fotot e mëposhtme që paparaci i Panorama ka mundur të fiksojë tre deputetët e majtë duken mjaft të relaksuar dhe të c’tensionuar jashtë ambienteve të Kuvendit të Shqipërisë.

Ditmir Bushati, Ilir Beqja dhe Saimir Tahiri duken krejtësisht të relaksuar duke konsumuar batuta me njëri-tjetrin. Mesa duket, duhet të ketë qenë diçka interesante  e shumë për të qeshur sa e ka bërë ish ministrin e brendshëm Tahiri të shkrihet gazit dhe madje “të kërcejë në majë të gishtave”,

 

September 28, 2017 19:57
Komento

1 Koment

  1. Rajmondi September 29, 15:40

    O gazeta Dita,po cfar vlera ka ky informacion e keto foto per ne lexuesit e gazetes…….

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*