FOTO: Të puthësh Doktorin në buzë

February 12, 2016 17:47

FOTO: Të puthësh Doktorin në buzë

Pikat kryesore

 • Profesor Doktor Berisha në mënyrë të veçantë e ka shijuar pasionin e adhuruesve të flaktë. Që në vitet e fillimit të karrierës së tij si antikomunist, më shumë se dy dekada e gjysëm më parë, mbështetësit kanë patur qejf ta puthin.

Mbështetësit e liderëve politikë në Shqipëri janë jo rrallë adhurues ekstremë.

Zakonisht, sa më të varfër janë aq më shumë adhurim dëshmojnë.

Vala e emocioneve i rrëmben sidomos në takime të drejtpëdrejta me heronjtë e tyre politikë.

Profesor Doktor Berisha në mënyrë të veçantë e ka shijuar pasionin e adhuruesve të flaktë.

Që në vitet e fillimit të karrierës së tij si antikomunist, më shumë se dy dekada e gjysëm më parë, mbështetësit kanë patur qejf ta puthin.

Edhe aty ku i lejohet vetëm Lirisë.

Madje edhe duke e sikletosur Doktorin.

Siç dëshmojnë këto foto nga arkiva e Ditës dhe nga agjencia Corbis. / Dita /

1235

 

 

 

February 12, 2016 17:47
Komento

9 Komente

 1. TJ February 12, 17:57

  E dashur Dita! Nuk e kuptoj se mund te ruash etiken me Berishen Bashen,Meten apo te gjithe politikaneve! Te gjithe vjedhin dhe genjejne ne syte tane! Na mesoni ju si ti themi vrasjes “vrasje” me sinonimin e duheur per te ruajtur etiken!

  Reply to this comment
 2. doktor Bythfshiresi kakes Andi Bushatit February 12, 19:00

  Nuk e kuptoj kete diarre mediatike qe behet per kete fare doktorri…

  Shume vete ngaterrojne Kirurgun e zemres me Kardjollogun

  Ndersa kirurgu eshte nje lloj heroi ne spitale ,kurse kaardjollogu eshte ai qe I ben fresk dhe pa patur talent fare..Pra ky per ato qe enjohin eshte bere ‘I famshem’

  – se I lepinte bythen simonit apo hysiut

  -se I denonte me varje shoshoret

  -dhe se u e mik me elez zeherr biberajn qe dihet kush eshte.

  Ajo qe me shqeteson eshte poltika me dy faqe e mediave..qe ne nje ane e quan kriminel-terrorist kanibal dhe ne krahun tjere doktorri KARdjallog

  Ju lutem redaksise apo lexues-komentues:

  A ka ndonje burre ne shqiperi te na tregoje vetem nje punim te kesaj monster ne mjeksi ne specializmin e zemres ??

  Kur mora vesh qe I kishte fshire BYTHEN andi bushatit jam lemerisur…apo nuk e ka me ere Andi qe dhe sot I kundermon…

  Ky surrat bytha viqidolit

  Reply to this comment
 3. Kurt February 12, 19:06

  Le ta puthin edhe ne sume po deshen.

  Reply to this comment
 4. kokpalari 21 janarit February 13, 08:42

  po kjo debilja ne foton e fundit kush eshte?

  Reply to this comment
 5. zaho kemba February 13, 08:43

  kush nuk kupton, adhuron
  pjesa primitive e shqiptarve

  Reply to this comment
 6. . February 13, 08:44

  sociopatet puthin psikopatin
  shqiperia shpesh me ngjan si oborr spitali psikiatrik

  Reply to this comment
 7. zaberhani February 13, 08:45

  i mund te puthesh ate goje te shemtuar.
  ia keni pare ndonjehere fytyren nga afer sali pordhes?
  i ka dhembet si shkolle nate dhe buza i rri shtrembse nga tiku nervor

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*