Foto-Tym i zi te Ministria e Jashtme/ Çfarë po ndodh?

December 13, 2018 13:57

Foto-Tym i zi te Ministria e Jashtme/ Çfarë po ndodh?

Shtëlluga të zeza tymi janë parë të dalin mesditën e sotme nga Ministria e Jashtme.

Nga fotot shihet se në disa ambiente  të Ministrisë ka rënë zjarr, por zyra e shtypit e saj ka bërë me dije për mediat se është vetëm një problem me kondicionerin.

“Bëhet fjalë për një problem me kondicionerin, dhe nuk ka asnjë rrezik për punonjësit. Situata është nën kontroll,” -njofton Ministria e Jashtme.

k.a. / dita

December 13, 2018 13:57
Komento

2 Komente

 1. kujtesa December 13, 16:01

  Ore, gazetar!
  Mire fjalen “zjarr dhe tym” i shof te shkruajtura e zeza mbi te bardhe, po ndonje foto me te qarte nuk mund te hidhje,apo e gjete nga arkiva e vitit 1988 dhe ne ate kohe,kaq ishte cilesia maksimale!!!!!!

  Reply to this comment
 2. demo December 14, 05:19

  Ja ka vene zjarrin greqia

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim