FOTO/ Vendoset kordoni i parë i protestuesve, policia rrethon Kryeministrinë

May 13, 2017 11:47

FOTO/ Vendoset kordoni i parë i protestuesve, policia rrethon Kryeministrinë

Teksa ora po afron 12:00, protestuesit e PD kane formuar kordonin e pare te protestes perballe policise ne Kryeministri.

Ndërkohë, dy ore para se PD te mbledhe ne shesh gjithe protestuesit e ardhur nga rrethet, neper rruget e qendres, jane pare police me maska dhe kundragaz.

May 13, 2017 11:47
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*