FOTO: Vrasja në Tiranë, këta janë vëllezërit që ekzekutuan me 7 plumba taksistin 71-vjeçar

August 6, 2020 09:51

FOTO: Vrasja në Tiranë, këta janë vëllezërit që ekzekutuan me 7 plumba taksistin 71-vjeçar

Policia arrestoi mëngjesin e sotëm, dy vëllezërit, Sajmir dhe Arsil Shera, të cilët akuzohen për vrasjen e taksistit 71-vjeçar Abdulla Budlla.

Ngjarja tragjike ndodhi pasditen e të hënës, ku vëllezërit vranë me kallashnikov taksistin, trupi i pajetë i të cilit u gjet pak metra larg mjetit të tij.

Sipas Policisë, njëri prej vëllezërve, 32-vjeçari Sajmir Shera, ka qenë i dënuar më parë, ndërkohë që iu është sekuestruar edhe mjeti me të cilin kanë kryer krimin.

j.l./ dita

 

August 6, 2020 09:51
Komento

1 Koment

  1. Mos tha August 6, 10:16

    Mbetje arobo gerrrrrrcke arrixhije !

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim