FOTO: Ylber pas shiut në Korçë

December 3, 2017 10:57

FOTO: Ylber pas shiut në Korçë

Këto dy foto të dërguara nga një lexuese e DITA në Korçë janë shkrepur këtë të diel në mëngjes rreth orës 10.00.

Një ylber gjigand shihet mbi qiellin e qytetit në zonën e qendrës pranë Katedrales, ndërsa rreshjet e shiut papritur janë ndalur.

Fotoja është bërë nga Sky Tower.

Fotoja e dytë tregon Linin sot në mëngjs.

Rreshjet kanë lejuar një moment frymëmarrje për banorët e zonës, por situata vazhdon mbetet e rëndë në Maliq dhe rrethina.

n.s. / dita

 

 

December 3, 2017 10:57
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*