FOTO: E gjeti dhe Laura Theodhoriun e vet

September 17, 2016 10:25

FOTO: E gjeti dhe Laura Theodhoriun e vet

Ato duan jetë të lehtë dhe para të shpejtë.

Kjo është përgjithësisht arsyeja pse kacaviren në politikë, ose pas burrave me lekë.

Në dasmën e djalit të pronarit të “Ora News” nuk munguan çiftet e zyrtarizuar, por edhe ata të rinj.

Çifti më i ri që ka pozuar para banerit me Yllin dhe Mozën ishte ish-zëdhënësja e Berishës Laura Vorpsi dhe biznesmeni Theodhori Çami.

Flitet se është një histori që nisi para një viti, që i ka kushtuar Theodhoriut veç të tjerave edhe shumë…kilogramë 🙂
1234

 

September 17, 2016 10:25
Komento

3 Komente

 1. aida September 17, 19:40

  Laura, e bukur si drita, e pasur nga familja e saj, familje denbabaden tironse, nuk ka nevoje per nje biznesmen. Ky djali eshte me fat. Ka mare nje perri. Cfare mund te thone komentuesit…”e kemi zili”. Qofshi te lumtur!

  Reply to this comment
  • xhuzepe September 17, 22:41

   epo kur nuk ka nevoje o aida c ne qe ngaterrohet me kete tipin qe ka vjedhur gjithe parate e fondeve te Vodafone e AMC per mediat dhe qe nderron dashnore cdo tre muaj ?

   Reply to this comment
 2. demo September 17, 19:57

  bo,bo bo bo, u shofsh o albanistan.Ti nuk ke nevoje te importosh plehra.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim