Fotoja e Melania Trump dhe Obamas që po bën xhiron e rrjetit

April 23, 2018 11:32

Fotoja e Melania Trump dhe Obamas që po bën xhiron e rrjetit

Melania Trump ishte e pranishme në funeralin e Barbara Bush. Ajo ishte ulur pranë ish-presidentit Obama dhe ajo që i ka çuditur të gjithë ishte se Melania u shfaq e buzëqeshur, në bisedën me të.

Fotot ku ajo duket e lumtur kanë bërë xhiron e rrjetit, pasi prej shumë kohësh Zonja e Parë nuk është parë e buzëqeshur në publik.

Meme të shumta po qarkullojnë me këtë foto, në shumë prej të cilave shkruhet se Melania është më e lumtur në një funeral përkrah Obama-s, sesa ditën e parë si Zonjë e Parë përkrah Donald Trump.

o.j/dita

April 23, 2018 11:32
Komento

3 Komente

 1. Shqipe-Pelivani April 23, 15:29

  Edheshkrimi po edhe fotot jo vetem qe s’kan mesazh,por s’kane asnje vlere.Ose me thoni,si perkthehet ndryshe ky shkrim?!

  Reply to this comment
 2. YYYYYYYYYYY cfar VAGABONDI ! April 23, 19:17

  Dhe kte e bane o Bamke ?!

  hik .hik se edhe ti si te tjeret qeke .

  Reply to this comment
 3. Shefqet Cela April 23, 21:24

  Une shikoj mençurine e Melanise.
  E njohka mire ish presidrentin dhe burrin president.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*