Fotoja e pazakontë që po bën xhiron e rrjetit, shoqërueses i bie të fikët sapo çifti u puth

August 28, 2018 12:19

Fotoja e pazakontë që po bën xhiron e rrjetit, shoqërueses i bie të fikët sapo çifti u puth

 

Zakonisht fotot e martesës janë gjithmonë kaq të bukura dhe perfekte dhe sigurisht përcjellin një emocion mjaft të bukur për çiftin.

Ka dhe nga ato foto dasmash që janë pak si më të çmendura, por sigurisht ato realizohen ashtu qëllimisht.

Megjithatë një foto disi e pazakontë dasme ka bërë xhiron e rrjetit për arsyen më qesharake.

Një çifti në Angli teksa kanë celebruar lidhjen e tyre dhe më në fund kishte ardhur moment i puthjes, i ndodhi gjëja më e papritur, shoqërueses së nuses i ra të fikët.

Dhe sigurisht momenti u fotografua dhe tani po bën xhiron e rrjetit.

l.h/ dita

August 28, 2018 12:19
Komento

1 Koment

  1. Germicoku August 28, 12:32

    I ra te fiket,apo ishte esterike e nuk duroi dot?

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*