Fotoja që mërziti këtë mëngjes japonezët

April 3, 2020 12:47

Fotoja që mërziti këtë mëngjes japonezët

Një statuje jashtë një restoranti në Tokio iu vendosën si dekor një shall dhe një maskë. Kjo e fundit duket se i mërziti japonezët të cilët kanë komentuar në postimin e fotos në media të ndryshme.

“Edhe statuja e ka një maskë, kurse unë s`gjej asnjë në gjithë qytetin”, “Turp për vendin tim, nuk është shaka kjo. Korona po vret shumë njerëz”, “Ja si u shpërdorua një maskë”, janë vetëm disa nga komentet e njerëzve që nuk gjejnë në treg maska për t`u mbrojtur.

Qyteti konfirmoi vetëm sot 97 raste të reja dhe të gjithë janë të frikësuar.

L.H/ DITA

April 3, 2020 12:47
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim