Foto/Ky është maqedonasi që vrau me makinë Almirin

July 3, 2016 10:20

Foto/Ky është maqedonasi që vrau me makinë Almirin

Boban Ilic, është ky emri i personi që përplasi me makinë familjën Aliu pak ditë më parë në Maqedoni. Mediat dhe portalet publikojnë foton e vrasësit nacionalist, që copëtoi qëllimisht me nmakinë n e tij Almirin 4-vjeçar, ndërsa plagosi prindërit e tij, xhaxhain dhe kushëririn.

Ngjarja ndodhi pas një konflikti banal për radhën e vizitës në qendrën shëndetësore të Kumanovës, por pas saj identifikohet sfondi etnik.

boban

July 3, 2016 10:20
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*