FOTO: Kokëdhima i nxjerr gishtin e mesit Berishës dhe Nokës

March 10, 2016 18:16

FOTO: Kokëdhima i nxjerr gishtin e mesit Berishës dhe Nokës

Koço Kokëdhima është përfshirë në debate të ashpra sot në Kuvend me Sali Berishën.

Por, ndërsa Berisha i tregonte një foto, Kokëdhima i është drejtuar atij dhe Flamur Nokës me gishtin e mesit.

Në seancën e sotme është votuar që mandati i deputetit Kokëdhima të dërgohet në Gjykatën Kushtetuese.

March 10, 2016 18:16
Komento

6 Komente

 1. info analitike March 10, 20:03

  Ne fakt sot Koco mori 102 si ato gishtat po me sa duket nuk i ka mjaftuar.

  Reply to this comment
 2. osman lala March 10, 20:04

  Berisha nder po i ben Kocos.
  Kocoja eshte aq antipatik ne gjirin e te majteve sa vetem nje gje mund ti bej derman: Sulmi i Berishes.
  Ku godet Berisha krijon nje mit tek e majta.
  Pushka top o i mencmi i Vicidolit

  Reply to this comment
 3. l ri March 10, 21:10

  Kur bosi i krimit nuk pranon ta kalojnë kështu ndodh gjithmonë.E veçanta është se kryekrimineli Sali,nuk lejon paritet,se është edukuar si bajraktar.Këtë do e shohim më von,,,!

  Reply to this comment
 4. Aqo March 10, 23:39

  Qen Berisha kur ishte I Vogel me Vici-dol ruante dhite.Nje dite I humbe nje dhi.U alarmua e gjithe familja me fare e fis dhe e gjeten.Ky Qeni nuk kthehej ne shtepi,dado qe te gjithe po I thoshin se e Kishin gjetur dhine.
  Nuk Vij ne shtepi sepse duhej t’a gjeja UNE dhe jo ju,u pergjigjej familjareve .Qe ne vogeli e kishte te lindur vesin e bajraktarit.
  Vdekte ky qe te shpetoje Shqiperia!

  Reply to this comment
 5. alphade March 11, 03:28

  Berishesh dalengadale po i mblidhet litari, ne mos tij ,
  familjes se tij. Sot e humbi gjyqin Gita Saliut , neser do
  na dali ne skene Xeni, pasneser kushedi edhe Liria me
  fondet qe ka zhvatur ne emer te antikapateve !
  144 milion leke ne vit nuk marrin as kurre ne Amerike nje
  dhaskale , ndersa ne Shqiperi goca e baces merr miliona .
  Edhe myteberi Berisha flet per korrupsion ?! Hajni klith
  kapeni hajnin !!!!
  O tempora, o mores !!!!!

  Reply to this comment
 6. s March 11, 06:10

  Nuk do tja dije haleja nga porrdhet Se gjen gje mutin vetem leshon ere te keqe sa qelbi nje shqiperi te tere

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*