FOTO: Meta e Arvizu, bashkë në Uashington

May 13, 2016 15:08

FOTO: Meta e Arvizu, bashkë në Uashington

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta ndodhet prej disa ditësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku po zhvillon takime në Kongresin Amerikan dhe me zyrtarë të administratës.

Gjatë këtyre takimeve, Ilir Meta është shkëmbyer edhe me ish-Ambasadorin e SHBA-së në Tiranë, Aleksandër Arvizu.

Në fakt, ka qenë një gazetar i kanalit TCH që ka publikuar foton e mëposhtme në Instagram.

 

13180934_10208068556825231_1643364837_n

 

May 13, 2016 15:08
Komento

11 Komente

 1. Amb....amerik...LU_dv May 13, 15:16

  UUUUUUUAAAAAAAAAAA!

  Reply to this comment
 2. gjermani i fundit May 13, 15:27

  Tallashreklame i thone kesaj. Shpenzon shteti per takime diplomatike me nje pensionist ish ambasador.

  Reply to this comment
 3. LORA May 13, 17:03

  E paska marre malli per arixhiun-kumbar te burrit te shtetit dhe yllit ne ngjitje,kete shtangistin e Skraparit.
  I terheq gjaku i prishur.

  Reply to this comment
 4. SHPRESEHUMBURI May 13, 17:25

  O ILIR FLORIRI , MERITON PER TY QE JO VETEM TA PERQAFOJSH , POR EDHE TA PUTHISH NE VEND TE LIG , SE TE SHPETOI NGA BURGU . JINI TE DY TE ZHYTUR NE KORRUPSION DHE I DETYROHENI SHUME NJERI TJETRIT . SE SI MUND TE SHTIREN SI TE QESHUR DHE TE BEJNE KARSHILLEK KETA MONSTRA , TE VJEN PER TE VJELLE !!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
 5. ARVIZU+ARKITEKT I MADH I BUSRIT ENVERIT May 13, 18:04

  bravo arvizu

  TE PRITEM SI GJENERAL..DHE IKE SI USHTAR XHENJO PA LOPATE

  ja cfare peshqeshi (LITARI) i le shqiptareve PRAPA.

  iLIR META PO E DEKONSPIRON VETEN QE ESHTE NJE KOQE KANDARI -GUR PESHOREJE NE DORE TE GOVERNOREVE AMBASADORE SI KUISLING I TYRE

  PUSHTETI PARALEL I SALI MONSTRES:

  1-PRESIDENTI

  2-K/PROKURORI

  3-KRYETARI SHIKUT

  4-KLD

  5-KLSH

  6-…70% E ADMISTRATES

  7-VOA E ELEZ BIBERISHES

  8-VATRA NE USA

  9- GJYKATAT SHQIPTARE

  10-DONALD LULUSHI

  11-HELMUTI ALEMANIES

  12-KRERET E BANKAVE KRYESORE

  13- MIJRA INVADUESIT E BATHORES

  14-GJENERAL GRAMAFONIT FEJZI-FRANGAJ

  15-KALI ( GOMARI) TROJES ILIR META

  16-MILJARDA DOLLARE PASURI

  17-KA GARDE (GESTAPO) PERSONALE ME 101 KAMIKAZE QE I KA FRIKE DHE LU LU SHITI RRUGES ELBASANIT

  Reply to this comment
 6. Monika Kryezeza May 13, 18:05

  META NE AMERIKE KA SKUAR VETEM PER FOTOGRAFI DUKE I PAGUAR ME MIJERA DOLLARE DHE KY ESHTE SHANTAZH I HAPUR NDAJ ELEKTORATIT ALABAK SHQIPETAR–Per tu thene qe une nuk jam simboli i korrupsionit si Berisha i krimit e duhet ti drejtohen gjyqit te Hages!

  Reply to this comment
 7. Rrake Vunoi May 13, 18:35

  Po Rrake Legenin nga Vunoi/Durresi nuk e takove. Aty e ke zhulsin duke I ra me dore

  Reply to this comment
 8. perkthyesi May 13, 22:07

  Dy fytyra shume te urryera! Interesant, nuk e harrojne njeri tjetrin! Qerratenj te medhenj!

  Reply to this comment
 9. Simon May 14, 09:01

  DY MAJMUNA.

  Reply to this comment
 10. Nari May 14, 10:03

  Likja ka shkuar ne zyrat qendrore te DEA ne SHBA,
  per ti shpetuar prangave se eshte cerri i Balilajt

  Reply to this comment
 11. Lili May 14, 13:21

  Ndoshta shit paret ne ameriken munden me na sjell deklaraten zyrtar te ketij per interesat e tij ne bizness jashte ,qe te kuptojne shqiptaret ketu se ku fle lepuri!
  Ose kur ambasadoret amerikan shfryetezojne postet publike per pasurim privat ne hapesiren shqiptare! Gjithe ato investime qe na vershojne nga ishullet si parajz fiskal Jane partneritet i tyre me horrat tone ne grabitjet e shqiptareve!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim