FOTO-LAJM / Një selfie nga “rebelët”

July 26, 2014 21:20

FOTO-LAJM / Një selfie nga “rebelët”

Tre prej deputetëve që nuk shkuan të Kuvend të enjten shumicën e kohës e kalojnë bashkë.

Siç duket edhe në këtë foto Armando Prenga, Pjerin Ndreu dhe Parid Cara janë duke qëndruar edhe në fundjavë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Kjo fotografi është publikuar në Facebook nga deputeti Pjerin Ndreu me mbishkrimin “Një selfie me kolegët”.

Tre ditë më parë ata zgjodhën të drekonin në një restorant në Tiranë duke mos shkuar në Kuvend kur mazhorancës i duheshin votat e tyre për të kaluar tre projektligje që kërkonin shumicë të cilësuar.

July 26, 2014 21:20
Komento

35 Komente

 1. GRAMOZ July 26, 21:23

  TE SHKOJNE PARLAMENT DHE TE MOS MEREN ME INTERESAT PERSONALE POR TE VOTOJNE LIGJET ME 84 VOTA .

  Reply to this comment
 2. Jozi July 26, 21:29

  ORDINER CU DHJET RACEN

  Reply to this comment
 3. zeqo July 26, 21:31

  Me i miri nga keta tre majmunet analfbete me diploma false eshte profesor doktor Pjerini

  Reply to this comment
 4. DREJTESI NUK KA????? July 26, 21:32

  Keta mandatin e kane per te bere ndo nje lek……jo ligje, nuk ka redesi nga ju vijne parate.

  Reply to this comment
 5. Tori Hoxha July 26, 21:35

  Jeni votuar nga shqiptaret qe ti sherbeni dhe jo te perdorni mandatin tuaj per perfitime personale apo per te shantazhuar qeverine,kryeministrin apo ndonje minister,dhe as nuk jeni votuar nga shqiptaret per te punesuar aty ku deshironi ju,kuneter e baxhanak!!
  Jeni bo tamam si treshe pederastesh..ptuuuuuuuuu….

  Reply to this comment
 6. Ersa ersa July 26, 21:55

  Me falni,por keta tre deputete qe kalokan kohen me SELFIE diren kur duhet te jene ne Parlament a do te paguhen per ate dite?
  Cfare shembulli japin ata per te tjeret?
  Te marresh rrogen padrejtesisht kur nuk ke qene ne detyre por per qejf,eshte shkelje!
  Protesta nuk behen gjate kohes qe votohen ligjet ne Parlament,apo ka nje seance te cfaredoshme.
  Le te jene te pranishem e mos te votojne po te duan!
  Jooooooo,ky eshte shembull shume i keq per te gjithe,deri te nxenesit e shkollave qe mund ta lene mesimin per qejf ose kaprico!
  Nejse edhe une kor flas se kush me degjon???

  Reply to this comment
 7. Kris July 26, 22:23

  kastravec serash te mire per turshi

  Reply to this comment
 8. sali July 26, 22:57

  COPE MALOKESH iDIOTE.Jane votuar te vene ne parlament e mos shikojne qefembetjet pse su miratuan si shefa komisariatesh njerezit e tyre. apo u pse u demtuan parcelat e tyre te canabisit nga policija.Keta as polica te thjeshte nuk e meritojne

  Reply to this comment
 9. feniks July 26, 22:57

  Nuk behet Shqiperia me MALOKE.

  Reply to this comment
 10. Jugu July 27, 01:29

  Maloke te pabese ….

  Reply to this comment
  • July 27, 10:42

   Nuk ka malok te pabese , ka individe te pabese. Po per Caren qe nuk eshte malesor , çdo te thuash ???

   Reply to this comment
 11. Neri July 27, 01:39

  Dolen tapat mbi uje

  Reply to this comment
 12. Aldo July 27, 02:03

  Vlere e shtuar e Rilindjes thoshte babi Edi para 23 qershorit!!!! A mund te perfaqesoje partine time ne parlament Ben Ndoka e Armando Prenga qe nuk dine shkrim e kendim?! PS eshtr bere parti legenash e mercenaresh ku socialisteve te vertete u ffyhet dinjiteti e inteligjenca nga kta palo palaco deputete.

  Reply to this comment
 13. Roni July 27, 02:24

  Do doja shumë të dija se çfarë titujsh shkencor kanë këta tre zoterinjtë, dhe në çfarë institucionesh arsimore ja perfituar keto tituj ?
  Thjesht një pyetje……..
  Edhe pse pergjigjen e dimë shumë mirë shumë nga ne të cilët po komentojme.

  Reply to this comment
 14. evgjeni July 27, 03:59

  shume te peshtire ti ndjeki PS NUK JA VLEJNE FYTYRA TE POSHTRA

  Reply to this comment
 15. estrefi July 27, 06:00

  C’jane keto gallata malokesh.
  Per gallate jane zgjedhur keta derra?
  Shkoni ore ne pune ,e patshi harram, dh votoni ligjet.

  Reply to this comment
 16. kanan July 27, 06:02

  vampiret kane frike nga dielli , edhe keta kodoshe deputete kane frike nga drejtesia qe ky vend ka nevoje tani , prandaj keta ;;; deputete , trafikant droge , tutore prostitutash, kriminele ,qe bejne si gangstera duhet te qerohen nga parlamenti sa me pare ,,,, Edi Rama me gjith respektin qe kam per ju keni deshtuar ,sepse keni bere pakt me djallin ,,,,,

  Reply to this comment
 17. liri July 27, 06:08

  skan faj keta fajin e ka rama qe duke patur me mijra antar te zgjuar e besnik zgjolli per deputet kta plera

  Reply to this comment
 18. une July 27, 06:33

  maskarenj hesapi

  Reply to this comment
 19. Jozi July 27, 07:07

  KUR BENIN FUSHAT PER DEPUTET PSE S MUNGON KETO VEMJE??? APO E ZUN VENDIN KETO PLERA POPULLI S HARON KOLLAJ

  Reply to this comment
 20. haku July 27, 07:35

  Ktyne, rrogen jo e jo, po dhe motrave me ja bo i vizit.

  Reply to this comment
 21. Meteh July 27, 08:27

  Çou ENVER dhe nje here,Per ti shqyer keta barkederr,Qe shfrytezojne demokracine,Shkojne ku mud han e pine.Keta po tallen me Ramen,Pasi shfrytezuan besimin,Tashme i bejne karshillek,Ti bejne qejfin SALIRAMES.Nuk kishte fai Enveri,Se i turreshin te tere,Prandaj me hanxhar ne dore,I kaloi ne SATERE.Kuvendi eshte si familje,Me ne fund degjohet i pari,Jo gjithkushsh kerkon te tijen,Se kjo perfundon ne shkrirje…!

  Reply to this comment
 22. shpatar July 27, 08:34

  Po cfaqet perseri fenomeni i shtjes e blerjes se deputetve.Ne vitet 98-2002 nje dputet i pavarur nga qe nuk ja varnin shume u fut ne lojen e pazareve me qellim fitim .A e din se ku ndodhet tani? .Ne nje vile lluksoze ne Nju Jork !

  Reply to this comment
 23. Naci July 27, 09:12

  Kure behet deputet dhe Armando Pringa…Mark Frroqi…Pjerdhi Ndreu…Mhill Fufi e Flamur Ndoka…vetem shikoni nga surrati dhe pastaj flisni per nje portret deputeti…

  Reply to this comment
 24. Al July 27, 10:15

  *Vlera te PS*Problemi eshte se u premtuan edhe konkurse per vende pune apo e kane ngateruar me tenderat e LSi-se.

  Reply to this comment
 25. July 27, 10:39

  Tani plotesoja edhe tekat ketyre idioteve o Rama se i ha kollaj presionet ti kur behet fjale per vote. Te gjithe keta qe hedhin vickla vetem injorance dhe para kane , prandaj te kushtezohesh nga keta do te thote se ke mbaruar totalisht.

  Reply to this comment
 26. kampaçurreta July 27, 12:00

  Keta jane kollona e peste e Sali Berishes ne parlamentin shqiptar, nuk eshte thjeshte mos bindje ndaj grupit parlamentar,por duan me çdo kusht te bllokojne ligjet qe kalojne pas hekurave Saliun, edhe ato goditjet ne parlament me rripa jane te dirigjuara nga Saliu prandaj bejne veprime te tilla ne momene delikate vetem e vetem per te mbrojtur SALIUN.
  Keshtu qe Edi rama duhet ta dije se ka shumice ne parlament por pa kete grup “spiunesh”

  Reply to this comment
 27. vajza July 27, 13:23

  Ne burg keta plera. Dosjet i kane sa nje mal

  Reply to this comment
 28. ardjani July 27, 19:29

  Kane te drejte keta te jugut qe na shajne, sepse nga te dyja anet, me te vertet kemi deputete jo intelektuale shtazarek – te pa pergjegjshem – hajvane….
  mund te themi se veriu eshte i me pashkollumi …

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin