Fotolajm / Propozim martese gjatë Uells-Sllovaki

June 11, 2016 19:09

Fotolajm / Propozim martese gjatë Uells-Sllovaki

Propozim martese direkt mes një djali uellsian dhe një vajze angleze përpara kamerave të “Sky Sports”.

Ndodh edhe kjo në këtë Europian, që ka treguar që në ditën e dytë se do të jetë i çmendur.

June 11, 2016 19:09
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*