FOTOLAJM: Qytetarët stampojnë ish-ministrin në bluza në shenjë mbështetjeje

February 11, 2019 14:41

FOTOLAJM: Qytetarët stampojnë ish-ministrin në bluza në shenjë mbështetjeje

Sot zhvillohet seanca për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri.

Kjo seancë u shty gjatë javës së kaluar dhe ka të njëjtin objekt: kundërshtimin e ish-ministrit, i cili refuzon zgjatjen e afateve hetimore, pasi, sipas tij, prokuroria po i bën këto veprime qëllimisht.

Në prag të vendimit për Tahirin, dy fanse të tijë janë paraqitur në Gjykatën e Krimeve të Rënda me bluza të stampuara me portretin e Tahirit.

l.h/ dita

February 11, 2019 14:41
Komento

9 Komente

 1. Plaku Xhuxhumaku February 11, 15:06

  Kush jane keto mer, motrat e Saje Qorrit?

  Reply to this comment
 2. Vjola February 11, 15:39

  Mbeshtetje Saimir .

  Reply to this comment
 3. POPULLI February 11, 16:26

  BAXHELLAT ZBRITEN NGA MALESITE E JUGUT DHE U BENE ME PARE…?????????????????

  Reply to this comment
 4. asd February 11, 18:13

  Edhe kur arrestuan Escobar, mijra fshatare qanin perpara stacionit te policise dhe betoheshin qe “El Capo” kishte patur zemer njeriu.

  Reply to this comment
 5. mirel February 11, 19:48

  Kane burra keto gra?

  Reply to this comment
 6. Ylli February 11, 20:55

  Kam pare demokrat mbeshtetes te Berishes te jene fanatike ekstrem !!
  Kam pare socialiste mbeshtetes te Fatos Nanos te jene fanatike ekstrem !!
  Me vone doli nje specie e re fanatikesh ….rilindasit .Keta e ulen standartin e fanatikut partiak .Nga fanatik kryetaresh ,rilindasit u bene fanatike ministrash e deputetesh .
  Kulmi i karllikut te fanatikut rilindes ishte kur i dergonin sms Rames te mos guxonte te shiste Sajmirin se do ta pinte e zeza !?!?!!!! Tmerr dhe tragjedi bashke .
  Keto qe shikoni me lart jane turpi i races femerore….eskluzivitet i fanatizmit te majte ,lindur e zhvilluar ne llum.urrejteje.
  Qe nga Liza Hoxha deputete e PS ne 97 qe qellonte shikasin e torturuar me sopate ,nga ajo inteligjentja e Beratit qe sdonte as buke e as uje e deri te keto “hajdareshat” 10 mije lekeshe te Sajmirit ,e majta ka vertete me cfare te mburret .!!

  Reply to this comment
 7. F Xhafa February 11, 21:46

  Ti japim nje bluze Lali Erit, se ai vesh bluza me gomar dhe uritha. Po sajmiri eshte nje kucke e papare deri me sot. Pyeteni sa nga shoket e para 2013 i kane mbetur sot. Se ngeli nen sqetullen e Gaz Demit, Krenar Cenollarit. Promovoj hajduta si Ervin Hodaj dhe Ermal Mucaj.

  Reply to this comment
 8. Sokrati February 11, 22:54

  Haahaaahaaaa e kujt i plasi per Sajmen.!?

  Reply to this comment
 9. Jorgo February 12, 04:11

  Tja Rruani Lart e Poshtë TOPET , Saimirit ju PLEHRA që e shani ! SAIMIR TAHIRI Nuk ka VJEDHUR dhe NUK ka PLAÇKITUR Paratè e SHQIPTARÈVE , siç kanè bërë Petritat e LSIsë HAJDUTÈRISÈ dhe HAJDUTÈT e PDsë , që kanè 28 VJET që ju Fusin Duart e ZEZA tek LEKËT e SHQIPTARÈVE tè VARFÈR .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*