Fotolajm: Rrumpallë në klasë, a është kjo prof. Argita?

March 21, 2016 00:33

Fotolajm: Rrumpallë në klasë, a është kjo prof. Argita?

 

Kjo foto është dërguar në faqen “Jeta osh qejf”. Shumë komentues janë dakord se kjo pedagoge e juridikut është Argita Malltezi. E cila ka punë me celularin, teksa studentet lyejnë sytë, bëjnë muhabet e madje edhe nxjerrin njëri-tjetrin në foto. Nga njëra anë, mjerimi i mësimdhënies në shkollat tona të larta nuk është lajm i ri. Por nga ana tjetër, më mirë kështu, sesa largqoftë Argitën ta rrëmbejë ndonjë dell sinqeriteti dhe u mëson vërtet studentëve marifetet sesi bëhen paratë me “metodën e saj”. Atëherë ky vend u fik për fare. / DITA

argita malltezi

March 21, 2016 00:33
Komento

9 Komente

 1. Romeo Suma March 21, 05:45

  Se mos eshte vetem Argita keshtu! Kudo te shkosh ne shkollat tona, si te privati, po me shume ne shtet rrumpalla eshte lenda kryesore. Qe nga lenda e Argites, te ajo e Brixhites, nga Artani i filozofise, te Tupja I histerise ja bejne naften pedagogjise. Tere kohen spiegojne per temen Hiqja Lenes e futja Prenes. Amin.

  Reply to this comment
 2. Mark uk March 21, 08:14

  Po pse nuk shkruani per parlamentart qe cfar nuk bejn me celular ne seancat e parlamentit.Pse nuk thuani nje fjal per gjatoshin qe nuk ke mundesi ta shikosh pa pasur ne dore telefonin.

  Reply to this comment
  • SHKELZE3NI March 21, 20:34

   Jo mor Uk , ne, tash do shkrujm per prapanicen tate , se sa te ka shku kalibri,tash kaq vite ne Britani,masi knej po flitete se t`ash ba , sa me fut kamen mren ? Vec mos vono e na thuj te drejten , se ash ba merak krejt katuni

   Reply to this comment
 3. lato March 21, 10:11

  si dhi vucidoli

  Reply to this comment
 4. Idi March 21, 11:25

  E mori babai ne qafe kete, Mullah Saliu,
  se e futi ne pune te flliqura!

  Reply to this comment
 5. Lexuesi. March 21, 14:10

  Gita-hajdutja edhe i vellai,
  jane “beme baba te te ngjaj”,
  mbushin me parate senduket,
  qe u bejne roje nderi Markaruket,
  Fryma djallezore e shpellarise,
  perkund katedren e drejtesise,
  se keshtu i sherben atedheut,
  makuteria e Mullah-Sale-beut.

  Reply to this comment
 6. enter"" March 21, 14:12

  Mesuese idiote, por edhe student idiote.

  Reply to this comment
 7. XXXL March 21, 18:31

  O Mark uk bari leshi dhe preshi, perse te djeg bytha kur behet fjale per anetare te familjes Mafiozo-Kriminele te Seleh Bish Serbit. Nuk te vjen mire qe Korbi Argita tall bythen me mesimdhenien, nje cope shpellare eshte edhe ajo, nuk leviz dot nga origjina. Nuk ka me Fazllica per te vjedhur dhe tani ka kaluar ne boten “Akademike”.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim